Kalendář akcí

Sobota, 24. listopadu 2018 -> Canisterapeutické zkoušky
Datum akce:Sobota 24. 11. 2018
Začátek:9.00
Konec:19.00
Cvičící:Přihlášeno 0 z 6Cena: 1300 Kč
Lektor:Hana Böhmová, Petra Marečková
Již se nelze se přihlásit.

Zkoušky se konají v souladu se zkušebním řádem KOIRA klubu, z. s., který najdete zde:

http://www.koira-klub.estranky.cz/clanky/zkousky-canisterapeutickych-tymu/a---zkusebni-rad-zkousek-canisterapeutickych-tymu--7.6.2017-.html

PROSÍM, abyste si zkušební řád pečlivě prostudovali. Případné dotazy a nejasnosti budou vysvětleny před zahájením zkoušek.

PROSÍM, abyste dodržovali čas vašich příspěvků u bloku 4 - canisterapeutické dovednosti týmu. V případě, že přesáhnete časový limit, vyhrazují si zkušební komisaři váš výkon přerušit, abychom zkoušky ukončili včas.

Zkoušky se v případě příznivého počasí mohou konat částečně i venku (zejména chůze na vodítku). Jinak se budou konat ve vnitřních prostorách psí školy Psí Park.

POZOR! Psi mohou být odloženi v boudičkách nebo klecích také uvnitř. Vzhledem k prostorovým možnostem, aby bylo možné vytvořit dostatečný klid a bezpečné prostředí přezkušovanému týmu, je klec nebo boudička podmínkou účasti. Nebude možné mít psa uvnitř odloženého jen na pelíšku nebo přivázaného k topení. Parkování není možné přímo před místem konání, ale na cca 20m vzdáleném parkovišti v témže areálu pro případ, že byste zvažovali odložení psa v autě.

CERTIFIKÁTY a slovní hodnocení ke zkoušce obdrží účastníci poštou. Nicméně již na místě bude všem sděleno, zda zkoušky složili, či nikoliv.

Na oběd bude možné si objednat pizzu nebo jiné donáškové jídlo. Přestávka na oběd bude cca 1 hodinu. Během celého dne bude možné si uvařit kávu nebo čaj. A samozřejmě budeme dělat přestávky.

Kapacita zkoušek je maximálně šest týmů. Zkoušky se budou konat při minimální účast tří týmů.

CENA 1 300,-- za přezkušovaný tým (pro členy KOIRA klubu, z. s. sleva 300,--)

CENA 400,-- za diváky (diváci budou pomáhat též jako figuranti)

VŠICHNI ÚČASTNÍCI ZKOUŠEK SE BUDOU NA ZKOUŠKÁCH PODÍLET I JAKO FIGURANTI, a to zejména při povahových testech týmů a při přezkušování canisterapeutických dovedností týmů. Předem děkujeme za pomoc! Doporučujeme spíše sportovní oblečení, neb se budete zřejmě i válet po zemi ;-) Ze zkoušek není možné odjet před jejich oficiálním skončením bez ohledu na průběžné výsledky!!!

Co s sebou:

  • Psa ideálně v postroji nebo s měkkým obojkem. Běžné vodítko (cca 150 cm délky).

  • Boudičku, klec... kde bude mít pes možnost odpočívat, když nebude na řadě.

  • Nezapomeňte si dostatek pamlsků. Prakticky u všech disciplín můžete psa odměňovat. Myslete prosím na to, že pamlsky budou používat i figuranti.

  • POMŮCKY!!! Zvláště na simulaci CT praxe ve 4. oddílu zkoušek.

  • ČISTOU OBUV dovnitř - ideálně nějaké tenisky (pantofle nemusí být ideální)

  • OČKOVACÍ PRŮKAZ PSA

Místo konání:

Místo konání: Areál psí školy Psí Park, s. r. o. v Brně (adresa Cejl 76; parkuje se na prvním parkovišti, potom projdete průjezdem a psí škola je v budově vpravo) - více zde: https://psipark.cz/kontakt

Dotazy k místu konání prosím směřujte na Petru Marečkovou - mobil 777 967 582, info@psipark.cz

Přihlášky posílejte na bohmova.hana@post.cz (postačí prostá zpráva - formuláře nemáme)

Do přihlášky prosím uveďte:

jméno, příjmení, titul

datum a místo narození

mobilní spojení

popis psa (jméno, datum narození)

Přihlášky jsou potvrzené až po zaplacení!

Vstupné prosím uhraďte na účet číslo 2300999425/2010 zároveň s přihláškou - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)!

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a zkušebních komisařů.

Těšíme se na Vás!

Dotazy a komentáře
Dana Kellnerová Petro, proč se nelze na CT zkoušky přihlásit, když je tam přihlášeno 0 z 6 možných míst? Zdraví Dana Kellnerová
Pátek, 21. 9. 2018 v 22.25:37 - odpovědět
Petra Marečková Ahoj Dano, toto jsou pouze vypsané ropozice. Přihlašování je přes Hanku Böhmovou, info je v propozicích.
Sobota, 22. 9. 2018 v 9.27:13 - odpovědět
Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz