Kalendář akcí

Sobota, 12. května 2018 -> Se svým psem teď a tady II.
Datum akce:Sobota 12. 5. 2018
Začátek:10.00
Konec:Neděle 13. 5. 2018 v 17.00
Cvičící:Přihlášeno 8 z 19Cena: 3000 Kč
Lektor:František Šusta, Petra Jaškówová
Přihlášení:Cvičící: Jana Vrbacká, Gabriela Čejková, Monika Sieberová, Šárka Ashoor, Blanka Potočná, Radana Píšťková, Jana Rozsypalová, Pavla Štěpánková
Již se nelze se přihlásit.

Tento pokračovací workshop je určen pouze absolventům základního workshopu,

a to z toho důvodu, že budeme na jedničku navazovat a dále rozšiřovat a prohlubovat.

Děkujeme za vaši milou účast na našem workshopu „Se svým psem teď a tady I.“ Jak jsme vás již informovali, existuje i jeho pokračování – „Se svým psem teď a tady II.

Tímto vás srdečně na pokračování zveme!!!

Co bude náplní workshopu? V základním workshopu jsme se tématikou,  jak zůstat v klidu, pohodě a vnitřním souladu se svým psem teď a tady zabývali, ale přístup byl obecný. Tentokrát se chceme zabývat konkrétními situacemi a praktickými postupy řešení nepříjemných/ stresových/krizových  situací, které zažíváte se svým psem, případně se třetí osobou, či dalším psem. Práce tedy bude konkrétnější a účastníkům více šitá na míru, i když budeme opět používat některé všeobecně platné postupy. Seznámíte se s dalším nástrojem, jak pracovat se svými emocemi. Na workshopu se setkáte také s  tzv. modelacemi. Co to je? Tak to bude asi lepší zažít osobně! Jak už nás trochu znáte, možná, že se budou dít i „kouzla“. :-D Nicméně!

Modelace jsou pro nás skvělým nástrojem, jak zjistit více o situacích, ve kterých se se svými psy ocitáte, umožňují nám podívat se pod jejich povrch a lépe pochopit, co se to vlastně děje, kde je problém a metodickým přístupem potom věc řešit. Tento nástroj jsme si velmi oblíbili nejen proto, že nás i účastníky moc baví, ale také proto, že se ukazuje jako velmi účinnou sondou, která přináší mnoho cenných informací, na jejichž základě lze zvolit způsob, jak v situaci jednat příště!

První den je pouze teoretický, bez psů, druhý den je praktický, se psy.

Místo konání: v jednání ( CVČ Lužánky nebo areál Kozí horka s možností přespání).

S sebou:

  • deníček, psací potřeby
  • látkový domeček nebo klec
  • pevné vodítko
  • široký obojek nebo postroj
  • pamlsky, hračku
  • prostěradlo, spacák

Cena zahrnuje pouze workshop. Poplatek za ubytování v chatkách je 280Kč/noc, jídlo, krom oběda, si každý zajišťuje vlastní.

Na oběd budeme hromadně objednávat jídlo z pizzerie.

Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz