Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/www/logicky.cz/domains/proskit.cz/www/inc/mail_funkce.php on line 578
Aportovací speciál – Kalendář akcí – Psí Park

Kalendář akcí

Neděle, 23. října 2016 -> Aportovací speciál
Datum akce:Neděle 23. 10. 2016
Začátek:9.00
Konec:17.00
Cvičící:Přihlášeno 7 z 8Cena: 800 Kč
Posluchač:Přihlášeno 3 z 15Cena: 450 Kč
Lektor:Hanka Böhmová
Přihlášení:Cvičící: Katka Mináriková, Štefan Ondrejovič, Marie Haniakova, Barbora Křivánková, Martina Vondráková, Kateřina Skopalová, Kristýna Rychlá
Posluchač: Jiří Zich, Daria Strouhalová, Zuzana Jakubcová
Již se nelze se přihlásit.

Srdečně Vás zveme na Aportovací speciál s Hankou Böhmovou.

"Aport je u mne jednou z nejprobádanějších disciplín, protože moje čivavky byly zapřisáhlými neaportéry, a ke všemu ten cvik vysloveně nesnášely. Že už je tomu jinak (a troufnu si říci naopak), vděčím spoustě aportovacích her a celkové změně přístupu v tréninku, který je srozumitelný, různorodý a zábavný. Ráda se s Vámi o kouzlo tréninku aportování (nejen pro sport) podělím."

Mírně pokročilí, jejich psi již berou předměty do tlamy z ruky nebo ze země, nebo jsou na tom ještě lépe, se budou učit rozvíjet své dovednosti - výdrž, nošení, přinášení na větší vzdálenost apod. Středně pokročilí, jejichž psi již aportují, se budou věnovat zejména budování rychlosti, testování jak aportovacích dovedností, tak povelu, generalizaci apod. Velký prostor bude pravděpodobně věnován i řešení případných nesnází :-)

 

Aportovací hry jsou totiž zaměřené na pevný úchop (bez překusování a převalování v tlamičce), nadšené převzetí i puštění aportu, prodloužení doby držení, cvičení s aportem (základ pro přiřazení k noze, předsednutí), můžeme cvičit triky s aportem (dávání někam, vyndávání, podávání do ruky...), směrový aport, dohledání aportu, braní různých předmětů (od plyšáka po kovovou činku; oslintané předměty...), skok s aportem a pro aport přes překážku, rychlý běh... a já nevím, co ještě.

 

Speciální vítám i zdánlivě naprosté neaportéry!!!

S nimi budeme hledat strategii, jak je naučit brát věci do tlamičky. Za tímto účelem využijeme hlavolamů, drivových her a především tréninku krok za krokem :-)

Trénink bude probíhat individuálně na míru každému týmu a dle konkrétních přání :-)

S sebou:
- aspoň dvě hračky (přetahovadla)
- spoustu pamlsků tří hodnot
- klec či domeček (nebo deku)
- svačinu (možnost hromadného objednání pizzy

- přezuvky

Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz