Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/www/logicky.cz/domains/proskit.cz/www/inc/mail_funkce.php on line 578
Pozitivka stránku po stránce knihou TRÉNINK JE ROZHOVOR – Kalendář akcí – Psí Park

Kalendář akcí

Neděle, 19. června 2016 -> Pozitivka stránku po stránce knihou TRÉNINK JE ROZHOVOR
Datum akce:Neděle 19. 6. 2016
Začátek:9.00
Konec:14.30
Posluchač:Přihlášeno 22 z 40Cena: 900 Kč
Lektor:František Šusta
Přihlášení:Posluchač: Věra Horká, Markéta Divácká+1, Klára Lindovská, Monika Urbanová, Michal Rafaj+1, Martina Vondráková+1, Gabriela Čejková, Alice Pekařová, Vendula Wolfová Wolfová, Tomáš Marčík+1, Zuzana Valianová, Alice Hrušková, Barbora Pavlů, Dana Kejíková, Tento seminář vznikl jako praktický doplněk ke knize „Trénink je rozhovor, ve kterém má i Váš pes co říct (F. Šusta, 2014, nakladatelství Plot). Je sestaven tak, aby kapitolu po kapitole prakticky předvedl a vysvětlil principy pozitivního tréninku popsané v knize. Přečtení knihy však není podmínkou – seminář je vhodný jak pro ty, kteří absolvovali předchozí semináře, tak pro začátečníky.

Od dubna 2016 bude tento seminář přednášen v nové verzi, která je vedena tak, aby co nejtěsněji odpovídala obsahu knihy a doplňovala to, co se do knihy nevešlo. Spolu s s několika původními videi uvidíme i řadu nových včetně konkrétních případů psů (a morčete) popsaných v knížce. Probereme si v praxi pozitivní/negativní posílení, „co když se mu nechce“, tajnou řeč mezi člověkem a zvířetem během tréninku, soustředíme se na stres během tréninku, způsoby nápravy nevhodného chování a to, že v tréninku „teď učíme, nezkoušíme.“ Na závěr si potrénujeme skupinu zvířat a projdeme spolu s morčetem Ervínem si projdeme tréninkové desatero z konce knihy.

Seminář je pouze pro posluchače, bez psů.

S sebou: přezůvky, tužku a papír.

Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz