Kalendář akcí

Sobota, 2. dubna 2016 -> Komunikační lekce
Datum akce:Sobota 2. 4. 2016
Začátek:9.00
Konec:Neděle 3. 4. 2016 v 17.00
Cvičící:Přihlášeno 16 z 17Cena: 2100 Kč
Posluchač:Přihlášeno 2 z 10Cena: 1050 Kč
Lektor:Petra Marečková
Přihlášení:Cvičící: Michaela Sadecká, Katka Mináriková, Monika Sieberová, Lenka Musilová, Kristýna Hrnčířová, Petra Macková, Radka Šťávová, Stefanie Kruse, Libor Poslušný, Petra Tryskova, Martina Knoppová, Vera Lukášková, Kateřina Tuzová+1, Dana Mikulášková, Lucie Hejtmánková, Pavla Nečasová
Již se nelze se přihlásit.

Srdečně Vás zveme na Komunikační lekce, kterými Vás bude provázet Lenka Blachová a Magdalena Bahník Šimečková.

Komunikační lekce pro psy, aneb nejlépe vás naučí mluvit rodilý mluvčí" - třebaže se psy dokážeme spoustu věcí natrénovat, měnit jejich chování a dokonce i emoce, pořád jsme jen jiný druh: nevyceníme správně špičáky, zježením srsti říkáme jen to, že je nám zima, a ohledně vrtění ocasem... škoda slov - nejlépe naučí naše psíky používat psovštinu zase jen jiný pes, a od toho jsou naše komunikační lekce pro psy - vašemu psíkovi budeme vybírat komunikačního partnera tak, aby z lekce odcházel a cítil se lépe, že něco zvládnul - čím více řízených a bezpečných lekcí v psovštině, tím lépe bude váš pes ovládat mezipsí komunikaci i v běžném životě

Naučíme se o něco lépe číst jemné nuance psí komunikace, dopřejeme psům bezpečné sociální kontakty. Tím, že budete účastni celé lekce, stanete se s psíkem většími parťáky, lépe svého psa poznáte, vznikne větší pouto důvěry a tím se usnadní i běžný život a potkávání s jinými psy. Je úžasné být součástí místa a děje, kde pes opravdu může být psem, svou vlastní osobností, a ukázat vám, jaký skutečně je.

pro koho: pro všechny, kteří by rádi lépe rozuměli svému psovi, pro všechny, kteří mají pocit, že jejich pes úplně nezvládnul psovštinu, pro psy se zanedbanou, opomenutou nebo naopak zbytečně přemrštěnou "socializací", pro psy, kteří už se svými páníčky zvládají jiné psy, ale na volno si s nimi pořád nerozumí, pro psy málo nebo příliš sebevědomé... prostě pro všechny lidi a psy, které zajímá psí komunikace.

Z akce jsou vyloučeny háravé feny.

Druhý pes jednoho majitele bude z časových důvodů počítán jakožto plnohodnotný cvičící, tudíž platí plnou cenu.

Lekce se konají v Tetčicích: http://www.mapy.cz/s/cN2N

K obědu bude možnost ojednat si pizzu z Tetčické pizzerky.

Dotazy a komentáře
Hana Chalupová Petro, druhý pes stejného majitele je cena stejná?
Pondělí, 4. 1. 2016 v 16.32:09 - odpovědět
Petra Marečková Hanko, druhý pes jednoho majitele bude z časových důvodů počítán jakožto plnohodnotný cvičící, tudíž platí plnou cenu.
Pondělí, 4. 1. 2016 v 21.19:32 - odpovědět
Hana Chalupová Petro, uvolňuji svoje místo na kom.lekci.
Pondělí, 18. 1. 2016 v 13.21:25 - odpovědět
Nikola Selníková Ráda bych se přihlásila jako náhradník, pokud by někdo odpadl :) Děkuji
Středa, 20. 1. 2016 v 18.50:40 - odpovědět
Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz